Menu modulu

Diskuse

  Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

 • Registrace
Aktuality

12.2.2018

Dne 12.2.2018 jsme uvolnili novou verzi mezd 28.08.


celá zpráva >>
4.2.2018

Dne 4.2.2018 jsme uvolnili novou verzi mezd 28.04.


celá zpráva >>
16.1.2018

Dne 16.1.2018 jsme uvolnili novou verzi mezd 28.02.


celá zpráva >>
14.1.2018

Dne 14.1.2018 jsme uvolnili novou verzi mezd 28.00.


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy

Modul Zvířata umožňuje sledovat stavy a obraty všech kategorií zvířat. Sledovanou jednotkou může být závod, středisko, stáj nebo kategorie (druh zvířat). V závislosti na nastavení číselníků provádí program automatické zaúčtování s převodem účetních dat do účetnictví nebo tiskem rekapitulace zaúčtování pro ruční vstup do jiných účetních systémů. Umožňuje evidenci účetních i daňových odpisů a napojení do libovolného účetního systému. Všech jeho předností můžete dokonale využít ve spojení s ostatními moduly ZEIS.

Základní vlastnosti programu

Eviduje dva základní druhy zvířat:

Mladá zvířata - k zajištění správné evidence se během měsíce pořizují tzv. změnové doklady (údaje o narození, přírůstcích, přeřazení do vyšších kategorií, odvozu na jatka, úhynech apod.). Program automaticky dopočítává krmné dny, vzrůstový přírůstek a zaúčtovává převod zvířat. Tyto kategorie lze sledovat až na nejnižší organizační jednotku - stáj.

Zvířata základního stáda a tažná zvířata - každé zvíře je evidováno pod číslem. U každého kusu se provádí automaticky výpočet daňových odpisů (volitelně i účetních odpisů).

 • Při pořízení jsou prováděny průběžné kontroly na logickou správnost vkládaných dat. Konkrétní vzhled formuláře pro pořízení změn je určován podle právě prováděných operací - vkládaných dat. Chování programu je možné změnit nastavením číselníků.
 • Automatické operace - po každém pořízení dokladu dochází k automatickému výpočtu krmných dnů, vzrůstového přírůstku a odpisů zvířat. Na základě výpočtu vytvoří program sám potřebné doklady a zařadí je mezi ostatní doklady.
 • Umožňuje zahájení zpracování kdykoliv v průběhu roku
 • Výstupní sestavy
 • informace o stavu na začátku měsíce a aktuální stav zvířat
 • obraty za zvolenou organizační jednotku - počáteční stav, příjmy (nákup, narození, přírůstky...), výdeje (prodeje, úhyny, konfiskáty...) a konečný stav v měsíci a od počátku roku v kusech, kg a Kč
 • hlavní kniha - přehled o počátečním stavu, příjmech a výdajích v měsíci
 • deník - podrobný výpis každé změny včetně zaúčtování
 • výpis zaúčtování včetně obratů na účtech a zůstatků vybraných účtů
 • možnost vytvoření libovolné sestavy pomocí generátoru sestav
 • statistický výkaz

Charakteristickým rysem ekonomického informačního systému je v maximální možné míře jednotné ovládání a uživatelsky příjemné prostředí i pro začátečníky v oboru automatizovaného zpracování dat. Všechny moduly jsou dodávány s předem naplněnou účetní osnovou se základními typy účtování pro jednotlivé účetní případy. Zárukou dalšího vývoje jsou pětileté zkušenosti našich pracovníků spolu se stovkami instalací po celém území České republiky a komplexními službami na vysoké úrovni.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace