Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.10 - 25.10.2005


  • Typ daňového odpisu "Pevný daňový odpis" doplněný ve verzi 7.09 byl přejmenován na "Pevný měsíční odpis" a byl doplněn nový typ daňového odpisu "Pevný denní odpis". Platí pro něj stejná pravidla jako pro "Pevný měsíční odpis", pouze přesnost výpočtu je denní. Nový typ daňového odpisu "Pevný denní odpis" je v seznamu typů daňových odpisů uveden pod znakem B.
  • Položka v kartě majetku "Pevný měsíční odpis" byla přejmenována na "Pevný daňový odpis" a je využívána pro oba typy pevného daňového odpisu s tím, že pro "Pevný měsíční odpis" má význam hodnoty měsíčního odpisu a pro "Pevný denní odpis" má význam hodnoty denního odpisu.
  • Byly upraveny kontroly nastavení parametrů pro "přechodná" období, tj. pro období přechodu z kalendářního roku na rok hospodářský tak, aby bylo možno pracovat s obdobím delším než 12 měsíců. Patřičně byly upraveny i výpočty odpisů.
  • Export aktuálního stavu do DBF formátu je doplněn o možnost výběru disku a adresáře, kam bude exportovaný soubor uložen.
  • Kontrola aktuálního stavu byla opravena pro případy zařazení nového evidovaného majetku verzí 7.09, kde byla nesprávně hlášena chyba přerušení účetního odepisování.
  • Byl doplněn nepovinný přepínač číslo 664 "Testovat FDD při startu", který umožňuje vypnout dosud standardně probíhající test přítomnosti disketových mechanik při startu programu. Pokud je přepínač ve stavu VYPNUTO, dojde k testu mechanik až v okamžiku před jejich prvním výběrem v nabídce programu (např. před exportem dat).

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace