Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.05 - 5.5.2005


  • Hromadný filtr sestav majetku byl doplněn o filtr kategorie majetku, který umožňuje fitrovat sestavy za hmotný majetek a nehmotný majetek. Filtr kategorie majetku může nabývat hodnoty HM pro hmotný majetek a NM pro nehmotný majetek. Maximální rozsah filtru kategorie majetku je od HM do NM. Nový filtr je určen především pro filtraci sestavy Stav za odpisové skupiny, kde umožňuje výpis sestavy zvlášť za hmotný majetek a zvlášť za nehmotný majetek, které jsou nově třeba jako podklad pro daňové přiznání. Zároveň bylo upraveno použití hromadného filtru tak, aby některé položky filtru nebyly zobrazeny k editaci, pokud jejich použití nemá v konkrétním případě smysl (filtr kategorie se nezobrazujeu sestavsilniční daně,filtr zatřídění se nezobrazuje u evidovaného majetku ap.).
  • Byl ošetřen stav chybného uložení poznámky ke kartě majetku, který za specifických podmínek způsoboval havárii programu.
  • Byl upraven Win prohlížeč sestav (EWinView.exe), kde se na operačních systémech Windows2000 a WindowsXP projevovala chyba operačního systému u delších sestav. Chyba je eliminována tím, že vedle nové verze 1.10 programu EWinView.exe je distribuována i knihovna Rich1032.dll. Knihovna se instaluje spolu s programem EWinView do téhož adresáře, kde je program MAJETEK.EXE, ale je vhodné ji nakopírovat také do systémového adresáře, v němž je standardní systémová knihovna Riched32.dll (C:\WINDOWS\SYSTEM32 nebo C:\WINDOWS\SYSTEM). Bez knihovny Rich1032.dll nebude nový Win prohlížeč sestav fungovat.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace